INICIÁLY ZDARMA 💯 Nechte si orazit vybraný Bagind. Jen do 6. prosince.
🎄 ADVENTNÍ KALENDÁŘ: Už jste si vyloupli odměnu?
DÁRKY BEZ STAROSTÍ 🎁 Nevhodný dárek Vám bezplatně vyměníme až do konce ledna.

Musíme Vám něco říct

Naši milí,

po zralé úvaze a dnech strávených nad tabulkami jsme se rozhodli pro nepopulární, leč nevyhnutelný, krok. Od 10. října budeme zdražovat některé z našich výrobků.

Současná krize dopadá i na nás a protože Vám chceme i nadále nabízet kvalitu a dostupnost, na jakou jste u nás zvyklí, musíme upravit ceny u vybraných modelů jak na e-shopu, tak v prodejnách.

Chceme k vám být maximálně upřímní. Důvodem jsou zejména dlouhodobě zvyšující se ceny materiálů od našich dodavatelů v Jižní Americe a také personální a provozní náklady u nás v Česku, kde se každý den více než 50 šikovných kolegyň a kolegů stará o Vaši spokojenost s nákupem, doručením nebo o to, že máte možnost si právě teď číst tento příspěvek.

Aside background image

Do 9.10. si můžete pořídit všechny výrobky za současné ceny. Můžete se tak s předstihem připravit na Vánoce, kde každá koruna přijde vhod.  Pro lepší představu o tom, proč a jak jsme byli nuceni ceny posunout, Vám v následující grafice nastíníme postup při cenotvorbě XY.

S naceňováním jsme postupovali co nejcitlivěji, aby pro Vás naše výrobky zůstaly nadále dostupné. Chceme Vám moc poděkovat na pochopení a podporu. Nezapomínejte, že právě Vy pomáháte každým nákupem udržovat naživu naše tradiční výroby v Indii a Kolumbii a ještě se spolu s námi podílíte na dobré věci - podpoře tibetských exilantů v indickém Himaláji.

A to má smysl, ne?

S úctou, Váš tým Bagind
sdílet

Další příběhy

Vánoční dárky pro ni

Vánoční dárky pro ni

Výběr těch nejlepších vánočních dárků z pravé kůže pro maminku, babičku, sestru i kamarádku.

Vánoční dárky pro něj

Vánoční dárky pro něj

Přinášíme výběr dárků pro muže, které chcete potěšit poctivě vyrobeným dárkem. Tipy na dárky pro tatínka, dědečka, bráchu i manžela.

Diwali: svátek světel

Diwali: svátek světel

Diwali, neboli také festival světel, je jedním z nejvýznamnějších hinduistických svátků. Jeho oslavy probíhají 5 dní a provází je spousta duchovních ceremoniálů a dalších zvyklostí.

Návštěva Indie: kulturní šok

Návštěva Indie: kulturní šok

6 statečných z řad našeho týmu se vydalo na třítýdenní výpravu do daleké extotické Indie, kde sídlí naše výroba. Jaké byly první dojmy? Jak se indický život liší od toho našeho? To a mnohem víc jsme pro Vás sepsali v následujícím článku.

Fashion Revolution Week

Fashion Revolution Week

Bagind ve světě udržitelnosti - proč jsme se rozhodli stát se hrdou součástí hnutí Fashion Revolution a jak vypadají naši indičtí výrobci?

Zákulisí novinek z Kolumbie

Zákulisí novinek z Kolumbie

Jak vznikaly další novinky z kolumbijské výroby, kdo za nimi stojí a co bylo inspirací?

Lukášovy vánoční tipy

Lukášovy vánoční tipy

Co letos svým nejbližším pořídí zakladatel Bagind Lukáš Matějček? Podívejte se na jeho výběr lokálních značek, které s Bagind pojí hlavně nadšení pro poctivé řemeslo a kvalitní materiály.

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

Můj účet

Zapomněli jste heslo?