Tento týden je naše prodejna Unikátů otevřena pouze ve středu 12:00 - 16:30. Děkujeme. 👋
PRÁVĚ DNES 🏝️ Vybrané batohy, kabelky i cestovní tašky se slevami až do -50 %.

Limitovaná edice Bagind x Vasky

Se značkou Vasky kráčíme bok po boku od samého začátku a pojí nás mnohé. Kromě úcty k poctivému řemeslu, udržitelného přístupu a lásce ke kvalitním materiálům také přátelství našich zakladatelů Lukáše a Václava.

Vytvořili jsme historicky první společnou limitovanou edici kožených polobotek Bagind x Vasky Natur. Její prodej skončil 10. října 2023.

Veselá i trnitá

Společná cesta

Dlouho jsme přemýšleli o výrobku, který by tu naši společnou, veselou i místy trnitou, cestu ilustroval. Nakonec jsme se rozhodli pro boty - konkrétně model Natur.

Kdyby totiž naše cesta byla reálnou cestou, přesně takové boty bychom obuli. Pevná podešev i podrážka vhodná jak do terénu, tak na pohodlný chodník.

Náš designér obohatil původní Vasky model o béžovou podrážku, nové barvy kůže a nebo třeba výraznější prošívání či tkaničky. Vybrat si můžete ze dvou hnědých odstínů: světlejší verze Light nebo té tmavší Dark. Samozřejmě nechybí ani naše logo a typická hvězda.

“Limitovaná edice vyniká svým outdoorovým pojetím. Polobotky v sobě kombinují například odolnější podrážku s hlubším vzorkem s pevnějšími outdoorovými tkaničkami od české značky Odetka. Celkový dojem dokreslují dvě pečlivě vybrané barevné kombinace,” doplňuje designér Filip Hieke.

Bagind x Vasky Natur Light

Světlejší verze Light je určena všem minimalistům. Jendá se o monochromatický model, který kombinuje béžovou kůži bot s béžovou podrážkou a béžovými tkaničkami. Na jazyku najdete logo Bagind i Vasky a na zadní straně bot naši typickou hvězdu.

Aside background image

Bagind x Vasky Natur Dark

Boty odstínu Dark disponují světlejší béžovou podrážkou, stejně jako u modelu Light, a tmavě hnědou kůží. Jejich hravé detaily si jistě získají nejednoho dobrodruha. Designér zvolil prošívání i tkaničky naší typické oranžové barvy

Aside background image

Protože se jednalo o opravdu unikátní kousky, jejich výroba byla omezená. Původně jsme objednávky přijímali pouze do 5. října, abychom měli jistotu, že ševci a šičky ze Zlína, kteří na botách budou pracovat, stihnou Vaše boty připravit včas pod stromeček.

Po odeslání prvních objednávek jsme ze Zlína dostali zprávu, že do 10. 10. ještě mají kapacitu na posledních 20 párů. Momentálně naplněna kapacita zlínské výroby a polobotky již není možné zakoupit.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?