Ke každé objednávce nad 2000 Kč získáte navíc dárek - vzorek balzámu z včelího vosku 🐝
Výměna nevhodného dárku do 31. 1. 2024 ✦ Doprava zdarma nad 3000 Kč

Pomáháme tam, kde je potřeba

Chceme Indii alespoň části vrátit to, čím nás obdařila. Skrze neziskovou organizaci MOST ProTibet už od roku 2018 přispíváme tibetským dětem žijícím v indickém exilu na vzdělání. Z každého prodaného výrobku posíláme část výdělku na nákup školních pomůcek pro tyto děti. V roce 2021 jsme přispěli částkou 274 250,- Kč, která umožnila pořízení psacích potřeb, učebnic a sešitů pro 723 dětí. Bez Vás by tahle pomoc nebyla možná. Děkujeme!

Vracíme Indii, co nám dala

Nezisková organizace MOST ProTibet se dlouhodobě věnuje rozvojové pomoci. Úzce spolupracuje s charitativní organizací Tibetan Homes Foundation, kterou založil v roce 1962 sám Dalajláma. Ta momentálně pomáhá více než 2 500 tibetských dětí žijícím v exilových vesničkách v oblasti Mussoorie v indické Himálaji. Skrze MOST ProTibet dáváme dětem šanci na lepší život.

Organizace poskytuje veškerou péči zcela zdarma a je zcela závislá na darech od společností i jednotlivců. Vzdělání, které také poskytuje, úzce souvisí s kvalitou života místních. I proto jsme se rozhodli podpořit právě tento projekt. Na jeho podporu věnujeme část výdělku z každého prodaného výrobku. Podpořit aktivity organizace můžete také koupí originálního plecháčku.

Plechový hrneček

Plechový hrneček

399 Kč
Skladem
Naše školy v Indii

Naše školy v Indii

Podporujeme vzdělání tibetských sirotků žijících v indickém exilu. Gramotnost zvyšuje jejich šanci na uplatnění na trhu práce a tím i celkovou kvalitu života. Projekt v současné chvíli podporuje 4 školy, které leží v odlehlých oblastech i 4 000 m. n. m. Z každého prodaného Bagind výrobku věnujeme část výdělku na nákup sešitů, učebnic a dalších pomůcek, které pomohou malým školačkám a školákům k lepší budoucnosti. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Vzdělání jako klíč k lepší budoucnosti

Hlavním cílem našich aktivit je poskytnout dětem moderní vzdělání s důrazem na jazykovou vybavenost. Děti se učí tibetsky, hindsky a anglicky. Během hodin se nezapomíná ani na tradiční tibetské umění a zvyky, aby se zachovalo himálajské kulturní dědictví. Sirotci žijí pospolu v domech v okolí škol, kde se o ně starají náhradní matky.

2018

S organizací MOST ProTibet jsme začali spolupracovat v roce 2018, kdy se nám na vzdělání tibetských sirotků podařilo vybrat 16 438,- Kč.

2019

O rok později jsme díky Vám dali dohromady částku 75 895,- Kč, která putovala na nákup učebnic, sešitů a dalších pomůcek.

2020

Dosud rekordní částku se nám podařilo vybrat v roce 2020. Pro následující rok 2021 od nás na vzdělání tibetští sirotci dostali celkem 274 250,- Kč.

2021

V roce 2021 jsme pro organizaci Most pro Tibet nasbírali částku 39 500 Kč.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?