NAVŠTIVTE NÁS NA PRODEJNÁCH: PRAHA, BRNO, OSTRAVA A OLOMOUC
OBJEVTE NAŠE NEJPRODÁVANĚJŠÍ KOUSKY.
OBJEVTE NAŠE NOVINKY Z KOLUMBIE.

Společně tvoříme dobro

Chceme Indii oplatit to, čím nás obdařila, proto skrz neziskovou organizaci MOST ProTibet již třetím rokem pomáháme tibetským dětem žijících v Indii v exilu. Z každého zakoupeného výrobku jde část na podporu těchto dětí. Každý váš zakoupený výrobek u nás pomáhá. Za rok 2020 se nám podařila vybrat neuvěřitelná částka 274 250,- Kč, která poslouží k pořízení psacích potřeb, učebnic a sešitů pro 723 dětí na celý rok. Jen díky vám jim zajistíme vzdělání a šanci na lepší život. Děkujeme!

Vracíme Indii to, co nám dala.

Nezisková organizace MOST Pro Tibet se dlouhodobě věnuje rozvojové pomoci. Úzce spolupracuje s charitativní organizací Tibetan Homes Foundation, kterou založil v roce 1962 samotný Dalajláma. Ta momentálně pomáhá více než 2500 tibetským dětem žijících v exilových vesničkách v oblasti Mussoorie, v indické Himálaji. Skrz MOST Pro Tibet dáváme dětem šanci na lepší a spokojený život.
Organizace poskytuje veškerou péči zdarma. A jsou zcela závislé na darech organizací či jednotlivců. Vzdělání úzce souvisí s kvalitou života a proto jsme se rozhodli podpořit právě tento projekt. Z každého zakoupeného výrobky věnujeme část výdělku. Pomoci můžete ale i koupí originálního plecháčku či Tsampy (ječmenná kaše, která je typickým pokrmem severní Indie a Nepálu) napřímo podpoříte aktivity organizace MOST ProTibet.
Naše škola v Indii

Naše škola v Indii

Podporujeme vzdělání tibetských sirotků žijících v exilu v Indii. Gramotnost dětí zvyšuje jejich uplatnění na trhu práce a ony se tak neocitnou na ulici. Projekt zahrnuje čtyři školy, které leží v odlehlých oblastech i 4000 m.n.m. Za každý prodaný Bagind věnujeme část výdělku na nákup sešitů, učebnic a dalších pomůcek, které pomohou malým školačkám a školákům k lepší budoucnosti. Děkujeme, že s námi pomáháte.
Vzdělání je klíčem k lepšímu životu

Vzdělání je klíčem k lepšímu životu

Hlavním cílem je poskytnout dětem moderní vzdělání s důrazem na jazykovou vybavenost. Děti se učí tibetsky, hindsky a anglicky. Během hodin se ani nezapomíná na tradiční tibetské umění a zvyky aby se zachovalo Himalájské kulturní dědictví. Sirotci žijí pospolu v okolních domech, kde se o ně stará náhradní maminka.

2018

V roce 2018 jsme začali spolupracovat s neziskovou organizací Most PROTibet a povedlo se nám vybrat celkem 16 438,- Kč.

2019

O rok později jsme společně darovali částku 75 895,- Kč, která putovala na nákup učebnic a psacích potřeb.

2020

Dosud rekordní částku jsme darovali na přelomu desetiletí. Do Indie putovalo celkem 274 250,- Kč.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?