Využijte možnost výměny vánočních dárků až do 6. 1. 2022.

Společně tvoříme dobro

Chceme Indii oplatit to, čím nás obdařila, proto skrz neziskovou organizaci MOST ProTibet již třetím rokem pomáháme tibetským dětem žijících v Indii v exilu. Z každého zakoupeného výrobku jde část na podporu těchto dětí. Každý váš zakoupený výrobek u nás pomáhá. Za rok 2020 se nám podařila vybrat neuvěřitelná částka 274 250,- Kč, která poslouží k pořízení psacích potřeb, učebnic a sešitů pro 723 dětí na celý rok. Jen díky vám jim zajistíme vzdělání a šanci na lepší život. Děkujeme!

Vracíme Indii to, co nám dala.

Nezisková organizace MOST Pro Tibet se dlouhodobě věnuje rozvojové pomoci. Úzce spolupracuje s charitativní organizací Tibetan Homes Foundation, kterou založil v roce 1962 samotný Dalajláma. Ta momentálně pomáhá více než 2500 tibetským dětem žijících v exilových vesničkách v oblasti Mussoorie, v indické Himálaji. Skrz MOST Pro Tibet dáváme dětem šanci na lepší a spokojený život.
Organizace poskytuje veškerou péči zdarma. A jsou zcela závislé na darech organizací či jednotlivců. Vzdělání úzce souvisí s kvalitou života a proto jsme se rozhodli podpořit právě tento projekt. Z každého zakoupeného výrobky věnujeme část výdělku. Pomoci můžete ale i koupí originálního plecháčku či Tsampy (ječmenná kaše, která je typickým pokrmem severní Indie a Nepálu) napřímo podpoříte aktivity organizace MOST ProTibet.
Naše škola v Indii

Naše škola v Indii

Podporujeme vzdělání tibetských sirotků žijících v exilu v Indii. Gramotnost dětí zvyšuje jejich uplatnění na trhu práce a ony se tak neocitnou na ulici. Projekt zahrnuje čtyři školy, které leží v odlehlých oblastech i 4000 m.n.m. Za každý prodaný Bagind věnujeme část výdělku na nákup sešitů, učebnic a dalších pomůcek, které pomohou malým školačkám a školákům k lepší budoucnosti. Děkujeme, že s námi pomáháte.
Vzdělání je klíčem k lepšímu životu

Vzdělání je klíčem k lepšímu životu

Hlavním cílem je poskytnout dětem moderní vzdělání s důrazem na jazykovou vybavenost. Děti se učí tibetsky, hindsky a anglicky. Během hodin se ani nezapomíná na tradiční tibetské umění a zvyky aby se zachovalo Himalájské kulturní dědictví. Sirotci žijí pospolu v okolních domech, kde se o ně stará náhradní maminka.

2018

V roce 2018 jsme začali spolupracovat s neziskovou organizací Most PROTibet a povedlo se nám vybrat celkem 16 438,- Kč.

2019

O rok později jsme společně darovali částku 75 895,- Kč, která putovala na nákup učebnic a psacích potřeb.

2020

Dosud rekordní částku jsme darovali na přelomu desetiletí. Do Indie putovalo celkem 274 250,- Kč.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?