Pomáháme tam, kde je potřeba

Chceme Indii alespoň části vrátit to, čím nás obdařila. Skrze neziskovou organizaci MOST ProTibet už od roku 2018 přispíváme tibetským dětem žijícím v indickém exilu na vzdělání. Z každého prodaného výrobku posíláme část výdělku na nákup školních pomůcek pro tyto děti. V roce 2021 jsme přispěli částkou 274 250,- Kč, která umožnila pořízení psacích potřeb, učebnic a sešitů pro 723 dětí. Bez Vás by tahle pomoc nebyla možná. Děkujeme!

Vracíme Indii, co nám dala

Nezisková organizace MOST ProTibet se dlouhodobě věnuje rozvojové pomoci. Úzce spolupracuje s charitativní organizací Tibetan Homes Foundation, kterou založil v roce 1962 sám Dalajláma. Ta momentálně pomáhá více než 2 500 tibetských dětí žijícím v exilových vesničkách v oblasti Mussoorie v indické Himálaji. Skrze MOST ProTibet dáváme dětem šanci na lepší život.

Organizace poskytuje veškerou péči zcela zdarma a je zcela závislá na darech od společností i jednotlivců. Vzdělání, které také poskytuje, úzce souvisí s kvalitou života místních. I proto jsme se rozhodli podpořit právě tento projekt. Na jeho podporu věnujeme část výdělku z každého prodaného výrobku. Podpořit aktivity organizace můžete také koupí originálního plecháčku.

Poslední kusy
Plechový hrneček

Plechový hrneček

-40 % 239 Kč
399 Kč
Skladem
Naše školy v Indii

Naše školy v Indii

Podporujeme vzdělání tibetských sirotků žijících v indickém exilu. Gramotnost zvyšuje jejich šanci na uplatnění na trhu práce a tím i celkovou kvalitu života. Projekt v současné chvíli podporuje 4 školy, které leží v odlehlých oblastech i 4 000 m. n. m. Z každého prodaného Bagind výrobku věnujeme část výdělku na nákup sešitů, učebnic a dalších pomůcek, které pomohou malým školačkám a školákům k lepší budoucnosti. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Vzdělání jako klíč k lepší budoucnosti

Hlavním cílem našich aktivit je poskytnout dětem moderní vzdělání s důrazem na jazykovou vybavenost. Děti se učí tibetsky, hindsky a anglicky. Během hodin se nezapomíná ani na tradiční tibetské umění a zvyky, aby se zachovalo himálajské kulturní dědictví. Sirotci žijí pospolu v domech v okolí škol, kde se o ně starají náhradní matky.

2018

S organizací MOST ProTibet jsme začali spolupracovat v roce 2018, kdy se nám na vzdělání tibetských sirotků podařilo vybrat 16 438,- Kč.

2019

O rok později jsme díky Vám dali dohromady částku 75 895,- Kč, která putovala na nákup učebnic, sešitů a dalších pomůcek.

2020

Dosud rekordní částku se nám podařilo vybrat v roce 2020. Pro následující rok 2021 od nás na vzdělání tibetští sirotci dostali celkem 274 250,- Kč.

2021

V roce 2021 jsme pro organizaci Most pro Tibet nasbírali částku 39 500 Kč.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?