DÁREK K NÁKUPU: Dámský kožený opasek Stahuy v ceně 599 Kč ZDARMA. Platí pro prvních 100 z Vás při objednávce nad 2 000 Kč.

Výprodej Unikátů v Ostravě

Pro velký zájem o naše unikátní kousky pořádáme historicky první Výprodej Unikátů. Koná se ve dnech 21.-28. února na adrese Čs. Legií 152/8 v Ostravě. Zastavte se a vyberte si originální batoh, kabelku nebo tašku s jemnou vadou na kráse za bezkonkurenční ceny.

Navigovat

Šetrně k planetě i vaší peněžence

Kde by jinak skončily výrobky s vadou, nebo ty, které jsme orazili iniciálami, ale objednávající si je už nevyzvedli? To si asi všichni dokážeme představit. My je posíláme znovu do oběhu a věříme, že na ně někde čeká ten pravý majitel, který si je zamiluje třeba právě pro jejich drobné “nedostatky”.

A abyste si Výprodej nenechali ujít, zjednodušili jsme pro vás ceník našich Unikátů.

Ceník Unikátů

01
02
03
04
05
06

S jakými unikátnostmi se setkáte?

Unique selling icon
Iniciály
Objednali si, nechali vyrazit iniciály, ale výrobek si nikdy nevyzvedli. I tyto výrobky čekají na své nové majitele.
Unique selling icon
Vada kůže
Kůže je přírodní materiál, občas na ní tak objevíme pigmentové skvrnky nebo jizvičky.
Unique selling icon
Výrobní vada
Ruční výroba má i svá úskalí. I našim výrobcům někdy ujede ruka. Nevyhneme se ani občasným oděrkám způsobeným při přepravě.
Unique selling icon
Barvy a poslední kusy
Ve výprodeji můžete nalézt pár kousků ve střizích a barvách, které už jsme z výroby vyřadily. Pár nám jich však na skladě zbylo.

Jak může vypadat Váš Unikát?

Výroba krok za krokem

Jak se rodí Bagind?

Nikdo není dokonalý a o tom, že jsou všechny naše výrobky opravdu výsledkem ruční práce svědčí i občasné nedokonalosti. Prohlédněte si reportáž z koželužny, kde se výrobě věnujeme od prvního stehu.

Do koželužny

Můj účet

Zapomněli jste heslo?