Péče o Bagind

Pravá kůže přináší četné radosti i strasti. Aby vám váš Bagind výrobek vydržel navěky, musíte se o něj řádně starat. Tím, že o něj budete svědomitě pečovat, prokážete úctu nejen samotnému výrobku, ale také našim přátelům v Indii, kteří jej pro vás vlastnoručně vyrobili.

Balzám na kůži? Balzám na duši!

Kozí kůže, kterou při výrobě našich produktů používáme, může být náchylná na popraskání vlivem každodenního používání. Je proto vhodné svůj Bagind chránit. Jedním z nejpřirozenějších způsobů ochrany je včelí vosk. Ten samotný je ale příliš tvrdý, proto vám ho nabízíme ve formě jemné pasty – balzámu, který je přímo uzpůsoben aplikaci na povrch výrobku. Balzám kůži vyživuje a udržuje její strukturu v kondici, aby nedocházelo k deformaci. Vyrábíme ho my sami v České republice.
Včelí vosk balení

Včelí vosk balení

490 Kč
Aside background image

Zbavte se nečistot přírodní cestou

Trápí vás, že váš Bagind už není ve stavu, v jakém jste ho první den vybalili z krabice? Ani pravá kůže se nevyhne nástrahám vnějšího prostředí jako je nekvalitní a prašné ovzduší. Pokud váš oblíbený kousek nese známky znečištění, musíte se jich zbavit. Na přírodní kůži doporučujeme přírodní cestu. Jar a houbičku nechte raději ve skříni.
100 % přírodní BIO čistič na kůži Bagind je přípravek na vodní bázi. Obsahuje tenzidy z konopného oleje a kvasnic, které jsou ideální pro péčio pravou kůži. Aplikace je jednoduchá – stačí pomocí jemného kartáče odstranit z povrchu hrubé nečistoty, přípravek přiloženým hadříkem rozetřít a nechat vstřebat.
Bio čistič balení

Bio čistič balení

490 Kč
Opravy nechte na odborníky

Opravy nechte na odborníky

Podařilo se vám Bagind mechanicky poškodit? Trápí vás trhlina nebo odřené místo na povrchu výrobku? Najděte nejbližší ověřené brašnářství a předejte svůj Bagind do rukou těm, co si s opravou dokážou poradit. Můžete se také zastavit v některé z našich prodejen a my vám poradíme ideální opravnu poblíž, se kterou máme dobré zkušenosti.
Světlé kousky k Bagind ze začátku nenoste

Světlé kousky k Bagind ze začátku nenoste

Během tradičního přírodního procesu jsou výrobky v hnědé barvě olejovány rostlinným olejem, aby kůže dostala svou krásnou lesklou barvu. Proto se může stát, že v prvních 2-3 měsících mohou lehce obarvit světlé oblečení. Doporučujeme Bagind ze začátku nosit spíše ke tmavšímu oblečení, dokud výrobek nedosáhne správné patiny.

Patero správného zacházení s výrobkem Bagind

Dopřejte mu péči
01

Dopřejte mu péči

Kůže je materiál, o který se musíte starat, vyživovat ho a chránit před nečistotami. Dopřejte mu kvalitní péči! Odmění se vám dlouhou životností.
Nepřetěžujte ho
02

Nepřetěžujte ho

Cestovní tašky Journey a Rodney sice unesou, co se do nich vejde, přesto není vhodné je nezdravě přetěžovat. Vyhnete se tak deformaci kůže a ztrátě původního tvaru výrobku.
Vyvěšujte ho
03

Vyvěšujte ho

Když zrovna nejste na cestách, doporučujeme váš Bagind vyvěsit. Pohozený na zemi nebo nasoukaný ve skříni by nebyl příliš rád, hrozilo by mu totiž pokrčení a pomačkání kůže nebo napadení plísní.
Nechte ho schnout
04

Nechte ho schnout

Pokud váš Bagind zmokne, doporučujeme ho otřít jemným hadříkem a nechat ho vyschnout. Nevystavujte ho přímému zdroji tepla (topení, kamna) a nechte ho raději schnout v pokojové teplotě, aby nedošlo k popraskání kůže.
Chovejte se k němu s citem
05

Chovejte se k němu s citem

Zacházejte s ním zodpovědně. Pokládejte ho s citem, zipy a kapsy otevírejte opatrně. Jedině tak vám vydrží opravdu věčně.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?