Zakázková výroba pro firmy a velkoobchod

Objevte naši nabídku pro firmy a velkoobchodní odběr. Originální dárky pro partnery, odměny pro zaměstnance či ručně vyráběný kožený sortiment pro Vaši prodejnu od české lokální značky.

O značce

Dobrodružství na celý život

Bagind - značka kožených batohů, kabelek, tašek a doplňků vyrobených z kvalitních materiálů. Na trhu jsme začali působit v roce 2017, ale tradice našich výrob sahá až do roku 1960. Dominantní část portfolia tvoří výrobky z pravé hovězí či kozí kůže (několik barevných variant), která vyniká svou odolností a kvalitou. Dále v portfoliu najdete také výrobky z bavlněného canvasu. Všechny výrobky navrhujeme v České republice a ručně je vyrábějí naši partneři v tradičních rodinných manufakturách po celém světě.

Unique selling icon
Dárky pro zaměstnance a partnery
Vyberte svým zaměstnancům stylové vánoční dárky, které ocení. Od drobných doplňků přes obaly na laptopy až po batohy nebo praktické kožené tašky. Za výhodnější ceny a s možností personalizace. Vhodné taky jako dárky pro obchodní partnery s možností personalizace kompletního balení.
Unique selling icon
Vybavení pro práci
Chcete svým zaměstnancům poskytnout jen tu nejlepší pracovní výbavu? Vyberte si z naší nabídky a oživte každodenní rutinu ručně vyráběnými koženými doplňky z různých koutů světa.
Unique selling icon
Personalizované produkty
Chcete se odlišit? S námi můžete. Veškerý sortiment pro Vás můžeme opatřit logem Vaší firmy nebo třeba vlastními iniciálami každého zaměstnance či partnera. Nabízíme také možnost personalizace jednotlivých střihů - od vlastních barev kůže až po podšívky.
PORTFOLIO

Objevte naše produkty

Prohlédněte si všechny dostupné produkty naší výroby v našem interaktivním katalogu.

Podívat se

Proč si nás vybrat jako partnera?

Unique selling icon
Doprava do celého světa
Náš logistický partner Skladon dodává zboží do více než 180 zemí světa a spolupracuje s lídry v oblasti mezinárodní přepravy.
Unique selling icon
Prémiová podpora
Naše obchodní oddělení Vám bude k dispozici, provede Vás procesem zavádění a bude Vaším spolehlivým partnerem.
Unique selling icon
Dodání zboží zdarma
Čekají na Vás dlouhodobě zvýhodněné dodací podmínky do Vašeho skladu.
Unique selling icon
Prémiové marže
Nastavení obchodní spolupráce na míru Vašim potřebám.
Unique selling icon
Analýza a poradenství
Naši zástupci Vám pomohou vybrat ideální sortiment pro Vaši cílovou skupinu zákazníků a pomohou Vám jej pravidelně optimalizovat.
Unique selling icon
Možnost zakázkové výroby
Firmám a velkoobchodům nabízíme možnost zakázkové výroby. Samozřejmostí je možnost personalizace a vlastního brandingu výrobků.
Unique selling icon
Podpora prodeje a marketingu
Těžíme z dlouholetých zkušeností v oblasti podpory prodeje online i offline.

Poznejte možnosti personalizace

Ražba iniciálů
01

Ražba iniciálů

Přímo v sídle naší společnosti provádíme odbornou termoražbu na kožené výrobky. Razit umíme až 8 znaků (v závislosti na střihu). Iniciály z výrobku rázem udělají osobitý doplněk, který obdarovanému ukáže, jak moc si ho vážíte.
Zakázková výroba
02

Zakázková výroba

Máte zájem o úpravu na přání? Přidání kapsy, úprava střihu nebo vlastní podšívka? Podmínky odběru jsou vždy individuální, proto budeme více než rádi, pokud nás v případě zájmu kontaktujete.
Vlastní balení
03

Vlastní balení

Jak ještě více posílit radost z dárku? Přeci balením v designu vaší společnosti. Zprostředkujeme Vám rozšířené možnosti personalizace packagingu v citlivé kombinaci s naší identitou.
Ražba loga
04

Ražba loga

Chcete výrobkům otisknout jedinečnou tvář s logem Vaší společnosti? I to dokážeme.

Kdo se za nás může přimluvit

VÝROBA

Poctivá výroba s českou stopou

Nahlédněte za oponu značky, která spojuje nadějné výrobce z celého světa a dostává jejich poctivou ruční výrobu k rukám českých zákazníků.
SEZNAMTE SE S DANIELEM

Těším se na setkání s Vámi!

Náš obchodní zástupce Vám na začátku spolupráce poskytne perfektní servis a společně vybudujete základy pro dlouhodobou a úspěšnou spolupráci.

Zaujali jsme Vás? 💡

Dejte nám vědět svoji představu a my Vám obratem zajistíme cenovou nabídku a další náležitosti. Těšíme se na spolupráci!

Můj účet

Zapomněli jste heslo?