Objevte historicky první Bagind obuv. 👞 LIMITOVANÁ EDICE Bagind x Vasky v prodeji jen do 5. 10.
DOPRAVA ZDARMA pro všechny objednávky do Zásilkovny. Platí do 3. 10.

Doprava a platba

Možnosti dopravy

Vyberte si způsob doručení, který vám bude nejvíce vyhovovat.
 • GLS

  Vaši objednávku vám doručí kurýr GLS. Doručení trvá 1-2 pracovní dny od předání zásilky dopravci. V den doručení vás dopravce kontaktuje pomocí SMS s přibližným časem doručení. Po přijetí sledovacího čísla od GLS můžete sledovat polohu své zásilky. ZDE.

  Cena dopravy: 99 Kč

 • Zásilkovna

  Zásilkovna doručí vaší zásilku do jednoho z 9 000 výdejních míst (partnerských prodejen, výdejních Z-Boxů). Třeba do toho, které je vám úplně nejblíž. V den doručení budete informování SMS nebo e-mailem a svoji zásilku si budete moci v pracovní době výdejny vyzvednout. U výdejních boxů provedete vyzvednutí pomocí aplikace Zásilkovna.


  Cena dopravy: 59 Kč

 • Česká pošta - balík do ruky

  Vaši objednávku vám doručí Česká pošta. Doručení trvá 1-3 pracovní dny od předání zásilky dopravci. V den doručení vás dopravce kontaktuje pomocí SMS s přibližným časem doručení. Po přijetí sledovacího čísla od ČP můžete sledovat polohu své zásilky zde.

  Cena dopravy: 129 Kč

 • Balíkovna

  Při výběru Balíkovny České pošty si můžete vybrat jedno z více než 2 000 výdejních míst po celé České republice. Třeba to, které je vám úplně nejblíž. V den doručení budete informování SMS nebo e-mailem a svoji zásilku si budete moci v pracovní době výdejny vyzvednout.


  Cena dopravy: 69 Kč

 • Osobní vyzvednutí na prodejně

  Svoji objednávku si můžete nechat doručit i na jednu z našich prodejen. Najdete nás v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě a nově také na prodejně ve Zlíně. Adresy a otevírací dobu prodejen najdete zde.

  Cena dopravy: ZDARMA

Možnosti platby

U každé objednávky si můžete zvolit platební metodu, která vám bude zrovna nejvíce vyhovovat.
 • On-line platební kartou (GoPay)

  Nejrychlejší způsob platby po internetu. Stačí vyplnit údaje z karty a potvrdit platbu u své banky. Platbu provádíte hned po vytvoření objednávky a jakmile ji úspěšně dokončíte, začínáme zpracovávat vaši objednávku.
 • Bankovním převodem

  Klasická forma platby. Obvykle trvá 1-2 pracovní dny. Po vytvoření objednávky vám na e-mail zašleme údaje pro provedení platby. Jakmile platbu přijmeme na náš účet, začneme zpracovávat vaši objednávku.
 • Na dobírku

  Pokud zvolíte dopravu přes GLS nebo Českou poštu, můžete zaplatit přímo při převzetí řidiči. V hotovosti nebo platební kartou. 

  Cena dobírky:40 Kč

Můj účet

Zapomněli jste heslo?