Přihlásit / Registrace
Vyměňte vánoční obálky za nový výrobek Bagind.

Doprava a platba

Možnosti dopravy

Vyberte si způsob doručení, který vám bude nejvíce vyhovovat.
 • GLS

  Vaši objednávku vám doručí kurýr GLS. Doručení trvá 1-2 pracovní dny od předání zásilky dopravci. V den doručení vás dopravce kontaktuje pomocí SMS s přibližným časem doručení. Po přijetí sledovacího čísla od GLS můžete sledovat polohu své zásilky ZDE.

  Cena dopravy: 90,- Kč

  Cena dopravy na Slovensko: 110,- Kč

 • Česká pošta

  Vaši objednávku vám doručí Česká pošta. Doručení trvá 1-3 pracovní dny od předání zásilky dopravci. V den doručení vás dopravce kontaktuje pomocí SMS s přibližným časem doručení.

  Po přijetí sledovacího čísla od ČP můžete sledovat polohu své zásilky zde.

  Cena dopravy: 110,- Kč

 • Osobní vyzvednutí na prodejně

  Svoji objednávku si můžete nechat doručit i na jednu z našich prodejen. Najdete nás v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě a nově máme také výdejní místo ve Zlíně, v prodejně naší spřátelené značky Vasky. Adresy a otevírací dobu prodejen najdete zde.

  Cena dopravy: ZDARMA

Možnosti platby

U každé objednávky si můžete zvolit platební metodu, která vám bude zrovna nejvíce vyhovovat.
 • On-line platební kartou (GoPay)

  Nejrychlejší způsob platby po internetu. Stačí vyplnit údaje z karty a potvrdit platbu u své banky. Platbu provádíte hned po vytvoření objednávky a jakmile ji úspěšně dokončíte, začínáme zpracovávat vaši objednávku.
 • Bankovním převodem

  Klasická forma platby. Obvykle trvá 1-2 pracovní dny. Po vytvoření objednávky vám na e-mail zašleme údaje pro provedení platby. Jakmile platbu přijmeme na náš účet, začneme zpracovávat vaši objednávku.
 • Na dobírku

  Pokud zvolíte dopravu přes GLS nebo Českou poštu, můžete zaplatit přímo při převzetí řidiči. V hotovosti nebo platební kartou. 

  Cena dobírky: 20,- Kč

  Při vyzvednutí objednávky na některé z našich prodejen můžete zaplatit v hotovosti nebo platební kartou. Tuto službu vám nabízíme zdarma.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?