DÁREK ZDARMA: k objednávce nad 2 000 Kč získáte navíc kosmetickou tašku Kapsey v ceně 999 Kč

Unikátní Bela&Belka Mash

Představujeme Vám letošní limitovanou kolekci Bagind. Seznamte se, tohle je Bela&Belka Mash - městská kabelka v olivově zelené barvě, kterou můžete nosit přes rameno i jako stylové crossbody. Ručně vyrobeno bylo pouze 99 kusů, tak si ulovte ten svůj!

ZÍSKAT LIMITKU

Bela&Belka Mash vznikla kombinací Vašich nejoblíbenějších střihů kabelek - Bely a Belky. Nová kabelka má bytelná kožená uchacrossbody popruh a oblékli jsme jí do oblíbené olivově zelené Mash. Limitovaná kolekce obsahuje pouze 99 unikátních kabelek a jedna z nich může být Vaše. Spolu s ní v balení získáte certifikát jedinečnosti, pravý včelí vosk a bavlněnou plátěnku.

Limitovaná kolekce

Bela&Belka Mash je kabelka z pravé kozí kůže, která má oblíbenou olivově zelenou barvu. Je ručně vyrobená v Indii a díky dvěma druhům popruhů ji můžete nosit přes rameno i jako crossbody. Limitovanou kabelku Vám stíháme doručit do Štědrého dne.

Aside background image
Unique selling icon
Dva druhy popruhů
Limitovanou kabelku můžete díky dvěma druhům popruhů nosit přes rameno i jako crossbody.
Unique selling icon
Oblíbená barva kůže
Kůže má olivově zelený odstín, který si u jiných výrobků našel mnoho příznivců.
Unique selling icon
Pouze 99 vyrobených kusů
Limitovaná kolekce čítá pouze 99 unikátních kusů s certifikátem jedinečnosti. Staňte se jednou z hrdých majitelek nebo kabelku darujte jako jedinečný vánoční dárek.
99 unikátních kousků
Staňte se majitelkou jednoho z nich

99 unikátních kousků

V rámci limitované kolekce byla vyrobena necelá stovka kusů a každá kabelka má své unikátní číslo, které najdete na certifikátu. To je dárek, na který se nezapomíná!

Můj účet

Zapomněli jste heslo?