Vsaďte na eleganci s novou tmavě hnědou kolekcí Dark. Právě v prodeji
V pondělí 4.7. nebude z technických důvodů funkční infolinka. Děkujeme za pochopení.

Unikátní Bela&Belka

Představujeme Vám historicky první limitovanou edici Bagind. Seznamte se, tohle je Bela&Belka - městská kabelka ve zbrusu nové hnědé barvě, kterou můžete nosit přes rameno i jako stylové crossbody. Ručně vyrobeno bylo pouze 80 kusů, tak si ulovte ten svůj!

ZÍSKAT LIMITKU

Bela&Belka vznikla k příležitosti 3. výročí jednoho z našich prvních střihů Belka. K jejímu limitovanému modelu jsme přidali navíc dlouhý crossbody popruh a také zcela unikátní odstín hnědé, který nenajdete na žádných našich výrobcích. Limitovaná kolekce obsahuje pouze 80 unikátních kabelek a jedna z nich může být Vaše. Spolu s ní v balení získáte certifikát jedinečnosti, pravý včelí vosk, bavlněnou plátěnku a kožený náramek.

Limitovaná kolekce

Bela&Belka je kabelka z pravé kozí kůže, která má unikátní čokoládově hnědou barvu, kterou nenajdete na žádném dalším výrobku. Je ručně vyrobená v Indii a díky dvěma druhům popruhů ji můžete nosit přes rameno i jako crossbody. Vyrobeno bylo pouze 80 kusů a všechny stíháme doručit do Štědrého dne. Pořiďte si ji právě teď za 2 590,- Kč.

Aside background image
Unique selling icon
Dva druhy popruhů
Limitovanou kabelku můžete díky dvěma druhům popruhů nosit přes rameno i jako crossbody.
Unique selling icon
Unikátní barva kůže
Kůže má luxusní tmavě hnědý odstín, kterou nenajdete na žádném dalším výrobku.
Unique selling icon
Pouze 80 vyrobených kusů
Limitovaná kolekce čítá pouze 80 unikátních kusů s certifikátem jedinečnosti. Staňte se jednou z hrdých majitelek nebo kabelku darujte jako jedinečný vánoční dárek.
80 unikátních kousků
Staňte se majitelkou jednoho z nich

80 unikátních kousků

V rámci limitované kolekce bylo vyrobeno POUZE 80 KUSŮ. Každá kabelka má své unikátní číslo, které najdete vyražené na zadním horním lemu spolu s #MUJBAGIND.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?