Nová výroba v Kolumbii

Podpořte náš sen o nové výrobě na crowdfundingové platformě Hithit. Díky vám budeme moci rozjet výrobu s naším novým kolumbijským kamarádem Lindermanem, který vyrábí originální doplňky z kombinace pravé hovězí kůže a kvalitních textilních materiálů.

Nové přátelství, nové materiály a střihy

Poptávka po nových střizích a materiálech každým rokem sílí. Jedním z pilířů Bagind je sbližovat kultury napříč celým světem. Žádná vzdálenost pro nás není dostatečně veliká a proto přicházíme se zcela novou výrobou až z daleké Kolumbie. Kam vyrazil náš Lukáš s jediným cílem. Najít a poznat Lindermana, nadějného mladého řemeslníka, který na koleně vyrábí propracované a originální batohy. Kombinuje v nich dlouhověkost, unikátní strukturu pravé hovězí kůže, minimalismus a vzdušnost látky ze stoprocentní bavlny.

Nejprodávanější
Linde Tramp

Linde Tramp

2 990 Kč
Aside background image

Klapy klap, klapy klap

Zní vám tento zvuk povědomě? Je to proto, že šicí stroj našeho kamaráda Lindermana měla doma možná i vaše babička. Šlapací stroj značky Singer vždy znamenal prvotřídní kvalitu. Takové jsou i naše kolumbijské výrobky. Linderman používá přírodní materiály z místních zdrojů. Využívá proto především pevnou přírodní bavlněnou tkaninu zvanou canvas. Odolný materiál, ze kterého se šijí i stany. Na detaily a jednotlivé kapsičky využívá broušenou hovězí kůži od místních farmařů, jejichž stáda se vesele prohání po celém údolí vesničky Villa de Leyva.

Nejprodávanější
Linde Misty

Linde Misty

2 990 Kč
Aside background image

Náš nový kamarád z Kolumbie

Náš Linderman se jmenuje celým jménem Linderman Ariza Quintana, kterého věrně na každém kroku doprovází jeho fenka Kiara. Celá Lindermanova rodina se věnovala rukodělné výrobě po celé generace. Od útlého dětství však pracoval s celou rodinou, která musela tradici nuceně opustit, na tabákových plantážích ve vesnici Villa de Leyva obklopené kolumbijským vrcholky. K obnovení rodinné tradice se vrátil až nyní i díky našemu Lukášovi. Spolu se svou celou rodinou a kamarády šije kvalitní výrobky z lokálních materiálů.

Napod Black

Napod Black

590 Kč
Aside background image

Můj účet

Zapomněli jste heslo?