INICIÁLY ZDARMA 💯 Nechte si orazit vybraný Bagind. Jen do 6. prosince.
🎄 ADVENTNÍ KALENDÁŘ: Už jste si vyloupli odměnu?
DÁRKY BEZ STAROSTÍ 🎁 Nevhodný dárek Vám bezplatně vyměníme až do konce ledna.

5 tipů na stylový batoh do města

Naši milí,
vybrat si elegantní městský batoh není tak jednoduché, jak se může zdát. Každý máme jiný vkus a každý u batohu hledáme něco jiného. Bude mít vnější kapsičku na klíče, unosím jej i jako tašku? Bude v klasické hnědé barvě a nebo chceme i barvou batohu vyniknout v davu? To jsou otázky, na které je dobré myslet při výběru nového batohu. V Bagind si pečlivě vybíráme i materiál, ze kterého je batoh ušitý. Věříme, že kožený batoh udělá větší parádu než z umělého materiálu a vydrží mnohem delší dobu. Proto u nás najdete pouze výrobky z pravé kozí kůže.

Hezkey

Minimalistický batoh se zapínáním na přezku. To je náš Hezkey. Ideální společník do města pro dámy, které milují jednoduchost a nepotrpí si na přebytečné přezky či vnější kapsičky. Tak který to bude? Hnědý kožený Hezkey a nebo černý kožený Hezkey Sirius?

Ladaya

Jste zapřisáhlá kabelková královna, ale chcete občas nosit i batoh? Zkuste naši Ladayu kožený kabelko-batoh, který má dva snímatelné popruhy na nošení na zádech, ale dá se nosit i jako kabelka. Díky svým dostatečně pevným horním popruhům ji pohodlně unosíte i v ruce. Hnědá kožená Ladaya a nebo černá kožená Ladaya Sirius?

Urban

Pánský kožený batoh, se kterým se ve městě rozhodně neztratíte. Hlavní kapsu na zip doplňuje menší vnitřní kapsa, do které hravě sbalíte peněženku, telefon i menší knížku. Pánové, zvolíte klasiku hnědý Urban a nebo černý kožený Urban Sirius?

Modley

Pánové, hledáte batoh do práce, který zvládne i odpolední fitko? Modley pojme vše, co do něj sbalíte. Máme odzkoušeno, že se do něj vleze 15” Macbook či jiný notebook v podobné velikosti. Hnědý kožený Modley a nebo černý kožený Modley Sirius?

Rollin

A třešnička na dortu - Rollin, náš zatím jediný rolovací batoh. Padne opravdu každému. Je to váš oblíbený společník do města: ideální pro laptop, skripta a třeba knihu. Spolehněte se. Unese, co se do něj vejde. Tak který to bude? Nestárnoucí klasika hnědý Rollin, stylový černý Rollin Sirius? nebo originální Rollin Flamingo?

Nevybrali jste si? Podívejte se do naší sekce batohů.

Nevybrali jste si? Podívejte se do naší sekce batohů.

sdílet

Další příběhy

Vánoční dárky pro ni

Vánoční dárky pro ni

Výběr těch nejlepších vánočních dárků z pravé kůže pro maminku, babičku, sestru i kamarádku.

Vánoční dárky pro něj

Vánoční dárky pro něj

Přinášíme výběr dárků pro muže, které chcete potěšit poctivě vyrobeným dárkem. Tipy na dárky pro tatínka, dědečka, bráchu i manžela.

Diwali: svátek světel

Diwali: svátek světel

Diwali, neboli také festival světel, je jedním z nejvýznamnějších hinduistických svátků. Jeho oslavy probíhají 5 dní a provází je spousta duchovních ceremoniálů a dalších zvyklostí.

Návštěva Indie: kulturní šok

Návštěva Indie: kulturní šok

6 statečných z řad našeho týmu se vydalo na třítýdenní výpravu do daleké extotické Indie, kde sídlí naše výroba. Jaké byly první dojmy? Jak se indický život liší od toho našeho? To a mnohem víc jsme pro Vás sepsali v následujícím článku.

Fashion Revolution Week

Fashion Revolution Week

Bagind ve světě udržitelnosti - proč jsme se rozhodli stát se hrdou součástí hnutí Fashion Revolution a jak vypadají naši indičtí výrobci?

Zákulisí novinek z Kolumbie

Zákulisí novinek z Kolumbie

Jak vznikaly další novinky z kolumbijské výroby, kdo za nimi stojí a co bylo inspirací?

Lukášovy vánoční tipy

Lukášovy vánoční tipy

Co letos svým nejbližším pořídí zakladatel Bagind Lukáš Matějček? Podívejte se na jeho výběr lokálních značek, které s Bagind pojí hlavně nadšení pro poctivé řemeslo a kvalitní materiály.

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

Můj účet

Zapomněli jste heslo?