27. července spouštíme novou letní kolekci. Buďte u toho!

5 tipů, kam s Bagind na letní dovolenou

Dovolená v Česku

Zahraniční místa vás nelákají a zůstanete letos v Čechách? Naše krásná země toho má v letních měsících tolik co nabídnout. Vyrazte třeba do Beskyd, malebných Jižních Čech nebo na oblíbenou Šumavu. Právě tu si zamilujete díky čisté přírodě, stovkám kilometrů cyklostezek, pěkným hotýlkům a nespočetně možností koupání. Spousty Čechů si už bez oblíbeného Lipna neumí představit léto.
"Sdílejte s námi své letní zážitky a označte nás na Instagramu @bagind_cz #mujbagind"

Letní zájezd do Říma

Poznejte krásu a historii Říma, nádherné italské metropole, která se může pochlubit stovkami dechberoucích památek. Zážitek si odnesete i ze zdánlivě obyčejné procházky uličkami, které voní silným espressem a čerstvou pizzou. Nezapomeňte navštívit chrám bohů Pantheon, majestátné Koloseum a nádhernou Fontánu di Trevi, kde se natáčelo spoustu slavných filmů. Udělejte si u ní fotku i vy, třeba s romanticky naladěným Bagind Hanty Flamingo.

Dubai - město mnoha tváří

Hřejivé sluneční paprsky, jedinečná kultura a skvělé služby. Prožijte svůj letní příběh v Dubaji. Dubajské pobřeží je plné krásných pláží, na kterých si užijete zasloužený odpočinek. Mezi ty nejkrásnější pláže patří Jumeirah nebo Al Mamzar. Na večerní procházku nebo nákupy vám bude dokonalé garde dělat taška do ruky a na rameno Belka Ocean.

Slavné Atény

Poznejte kolébku známých filosofů, demokracie a nadčasových objevů. Foťák a vše potřebné zabalte do pohodlné tašky přes rameno Indiana a prozkoumejte starou část Atén. Cestou ochutnejte třeba výtečné souvlaki a osvěžující salát tzatziki v místních tavernách. Pokud se budete chtít zchladit v průzračně čistém moři, určitě zajeďte na jednu z místních pláží, například Edem nebo Kalamaki.

Historický Split

Město na Dalmatském pobřeží, které vás přivítá s otevřenou náručí. Nenechte si ujít Diokleciánův palác, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Po procházce památkami se vykoupejte na jedné z plážích - doporučujeme oblázkovou Bačvici nebo Kašjuni.
Další výrobky Bagind inspirované tímto článkem:

Vyberte si batohy na letní dobrodružství!

Novinka
Headley

Headley

2 990 Kč
Novinka
Maley

Maley

2 590 Kč
Novinka
Daila

Daila

2 590 Kč
sdílet

Další příběhy

5 tipů pro eco-friendly kempování

5 tipů pro eco-friendly kempování

Milujete vyrážet vstříc dobrodružství do nádherné přírody a usínat jen tak, s hvězdami nad hlavou? I kempování má ovšem svá pravidla, která bychom měli dodržovat, aby byl dopad na životní prostředí co nejmenší. Chovejme se k matce přírodě s úctou. Stokrát nám to vrátí svými překrásnými dary.

Mezinárodní den jógy: Co jste o józe možná nevěděli

Mezinárodní den jógy: Co jste o józe možná nevěděli

Jóga je skvělý způsob, jak protáhnout a zpevnit tělo. Cvičení jógy a správné dýchání dokáže dělat zázraky. Objevte s námi kouzlo tohoto prastarého cvičení a výrobky Bagind, do kterých se vám vleze vše potřebné do fitka a na hodinu jógy. Namaste!

Startuje naše kampaň na Hithit!

Startuje naše kampaň na Hithit!

Staňte se součástí našeho nového dobrodružství a zapojte se do naší crowdfundingové kampaně na Hithit.cz, která začala 12. května. Díky vašim příspěvkům podpoříme výrobce v Kolumbii a rozšíříme nabídku o nové produkty z kvalitní hovězí kůže. Dalším milníkem kampaně je veganská výroba, která více šetří životní prostředí. Těšit se také můžete na nové barvy a další výrobky Bagind, jako jsou klíčenky a pouzdra na sluchátka Airpods.

Lukášovy zápisky z cest II.

Lukášovy zápisky z cest II.

Z cestovatelského deníku našeho zakladatele Lukáše Matějčka. O jeho největším dobrodružstvím života. O tom, jak se vydal do džungle Amazonského pralesa poznat kulturu kmenu Waorani.

Lukášovy zápisky z cest I.

Lukášovy zápisky z cest I.

Z cestovatelského deníku našeho zakladatele Lukáše Matějčka o tom, jak se vydal objevovat Jižní Ameriku.

Produkce v Bagind

Produkce v Bagind

Pojďte se s námi podívat na to, jak vytváříme fotky a videa nových výrobků.

Pomáháme tam, kde je to potřeba

Pomáháme tam, kde je to potřeba

Již třetím rokem spolupracujeme s neziskovou organizací MOST Pro Tibet. Za rok 2020 se díky vám podařila vybrat neuvěřitelná částka 274 250,- Kč.

5 tipů na stylový batoh do města

5 tipů na stylový batoh do města

Sestavili jsme výběr 5 městských batohů od Bagind, se kterými se ve víru velkoměsta neztratíte.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?