5 tipů, kam s Bagind na letní dovolenou

Dovolená v Česku

Zahraniční místa vás nelákají a zůstanete letos v Čechách? Naše krásná země toho má v letních měsících tolik co nabídnout. Vyrazte třeba do Beskyd, malebných Jižních Čech nebo na oblíbenou Šumavu. Právě tu si zamilujete díky čisté přírodě, stovkám kilometrů cyklostezek, pěkným hotýlkům a nespočetně možností koupání. Spousty Čechů si už bez oblíbeného Lipna neumí představit léto.
"Sdílejte s námi své letní zážitky a označte nás na Instagramu @bagind_cz #mujbagind"

Letní zájezd do Říma

Poznejte krásu a historii Říma, nádherné italské metropole, která se může pochlubit stovkami dechberoucích památek. Zážitek si odnesete i ze zdánlivě obyčejné procházky uličkami, které voní silným espressem a čerstvou pizzou. Nezapomeňte navštívit chrám bohů Pantheon, majestátné Koloseum a nádhernou Fontánu di Trevi, kde se natáčelo spoustu slavných filmů. Udělejte si u ní fotku i vy, třeba s romanticky naladěným Bagind Hanty Flamingo.

Dubai - město mnoha tváří

Hřejivé sluneční paprsky, jedinečná kultura a skvělé služby. Prožijte svůj letní příběh v Dubaji. Dubajské pobřeží je plné krásných pláží, na kterých si užijete zasloužený odpočinek. Mezi ty nejkrásnější pláže patří Jumeirah nebo Al Mamzar. Na večerní procházku nebo nákupy vám bude dokonalé garde dělat taška do ruky a na rameno Belka Ocean.

Slavné Atény

Poznejte kolébku známých filosofů, demokracie a nadčasových objevů. Foťák a vše potřebné zabalte do pohodlné tašky přes rameno Indiana a prozkoumejte starou část Atén. Cestou ochutnejte třeba výtečné souvlaki a osvěžující salát tzatziki v místních tavernách. Pokud se budete chtít zchladit v průzračně čistém moři, určitě zajeďte na jednu z místních pláží, například Edem nebo Kalamaki.

Historický Split

Město na Dalmatském pobřeží, které vás přivítá s otevřenou náručí. Nenechte si ujít Diokleciánův palác, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Po procházce památkami se vykoupejte na jedné z plážích - doporučujeme oblázkovou Bačvici nebo Kašjuni.
Další výrobky Bagind inspirované tímto článkem:

Vyberte si batohy na letní dobrodružství!

Novinka
Ikon
Ikon

Ikon

2 199 Kč
Novinka
Kampus
Kampus

Kampus

3 499 Kč
Novinka
Mini
Mini

Mini

1 999 Kč
sdílet

Další příběhy

Připravte svůj Bagind na jaro

Připravte svůj Bagind na jaro

Připravte svůj Bagind na jaro s tou správnou péčí. Váš výrobek Vám poté bude dělat radost mnoho let.

Jaro s Bagind

Jaro s Bagind

Jaké Bagind kousky skvěle doplní Váš jarní šatník a jsou pro jaro přímo stvořené? Objevte naše tipy.

Seznamte se s našimi výrobci

Seznamte se s našimi výrobci

Poznejte naše indické výrobce Dennise a Deepeshe a kolumbijského výrobce Lindermana.

Kožený Valentýn

Kožený Valentýn

Tipy na valentýnské dárky pro muže i pro ženy. Udělejte si letos krásný kožený Valentýn!

Cukroví z tsampy

Cukroví z tsampy

Ochutnejte cukroví z tradiční himalájské tsampy.

Vánoční dárky pro ni

Vánoční dárky pro ni

Výběr těch nejlepších vánočních dárků z pravé kůže pro maminku, babičku, sestru i kamarádku.

Vánoční dárky pro něj

Vánoční dárky pro něj

Přinášíme výběr dárků pro muže, které chcete potěšit poctivě vyrobeným dárkem. Tipy na dárky pro tatínka, dědečka, bráchu i manžela.

Diwali: svátek světel

Diwali: svátek světel

Diwali, neboli také festival světel, je jedním z nejvýznamnějších hinduistických svátků. Jeho oslavy probíhají 5 dní a provází je spousta duchovních ceremoniálů a dalších zvyklostí.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?