INICIÁLY ZDARMA 💯 Nechte si orazit vybraný Bagind. Jen do 6. prosince.
🎄 ADVENTNÍ KALENDÁŘ: Už jste si vyloupli odměnu?
DÁRKY BEZ STAROSTÍ 🎁 Nevhodný dárek Vám bezplatně vyměníme až do konce ledna.

5 tipů, kam s Bagind na letní dovolenou

Dovolená v Česku

Zahraniční místa vás nelákají a zůstanete letos v Čechách? Naše krásná země toho má v letních měsících tolik co nabídnout. Vyrazte třeba do Beskyd, malebných Jižních Čech nebo na oblíbenou Šumavu. Právě tu si zamilujete díky čisté přírodě, stovkám kilometrů cyklostezek, pěkným hotýlkům a nespočetně možností koupání. Spousty Čechů si už bez oblíbeného Lipna neumí představit léto.
"Sdílejte s námi své letní zážitky a označte nás na Instagramu @bagind_cz #mujbagind"

Letní zájezd do Říma

Poznejte krásu a historii Říma, nádherné italské metropole, která se může pochlubit stovkami dechberoucích památek. Zážitek si odnesete i ze zdánlivě obyčejné procházky uličkami, které voní silným espressem a čerstvou pizzou. Nezapomeňte navštívit chrám bohů Pantheon, majestátné Koloseum a nádhernou Fontánu di Trevi, kde se natáčelo spoustu slavných filmů. Udělejte si u ní fotku i vy, třeba s romanticky naladěným Bagind Hanty Flamingo.

Dubai - město mnoha tváří

Hřejivé sluneční paprsky, jedinečná kultura a skvělé služby. Prožijte svůj letní příběh v Dubaji. Dubajské pobřeží je plné krásných pláží, na kterých si užijete zasloužený odpočinek. Mezi ty nejkrásnější pláže patří Jumeirah nebo Al Mamzar. Na večerní procházku nebo nákupy vám bude dokonalé garde dělat taška do ruky a na rameno Belka Ocean.

Slavné Atény

Poznejte kolébku známých filosofů, demokracie a nadčasových objevů. Foťák a vše potřebné zabalte do pohodlné tašky přes rameno Indiana a prozkoumejte starou část Atén. Cestou ochutnejte třeba výtečné souvlaki a osvěžující salát tzatziki v místních tavernách. Pokud se budete chtít zchladit v průzračně čistém moři, určitě zajeďte na jednu z místních pláží, například Edem nebo Kalamaki.

Historický Split

Město na Dalmatském pobřeží, které vás přivítá s otevřenou náručí. Nenechte si ujít Diokleciánův palác, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Po procházce památkami se vykoupejte na jedné z plážích - doporučujeme oblázkovou Bačvici nebo Kašjuni.
Další výrobky Bagind inspirované tímto článkem:

Vyberte si batohy na letní dobrodružství!

Doručíme do Vánoc 🎄
Iniciály zdarma
Daila

Daila

2 790 Kč
Doručíme do Vánoc 🎄
Iniciály zdarma
Maley

Maley

2 590 Kč
Doručíme do Vánoc 🎄
Atado Tramp

Atado Tramp

2 590 Kč
3 290 Kč
sdílet

Další příběhy

Vánoční dárky pro ni

Vánoční dárky pro ni

Výběr těch nejlepších vánočních dárků z pravé kůže pro maminku, babičku, sestru i kamarádku.

Vánoční dárky pro něj

Vánoční dárky pro něj

Přinášíme výběr dárků pro muže, které chcete potěšit poctivě vyrobeným dárkem. Tipy na dárky pro tatínka, dědečka, bráchu i manžela.

Diwali: svátek světel

Diwali: svátek světel

Diwali, neboli také festival světel, je jedním z nejvýznamnějších hinduistických svátků. Jeho oslavy probíhají 5 dní a provází je spousta duchovních ceremoniálů a dalších zvyklostí.

Návštěva Indie: kulturní šok

Návštěva Indie: kulturní šok

6 statečných z řad našeho týmu se vydalo na třítýdenní výpravu do daleké extotické Indie, kde sídlí naše výroba. Jaké byly první dojmy? Jak se indický život liší od toho našeho? To a mnohem víc jsme pro Vás sepsali v následujícím článku.

Fashion Revolution Week

Fashion Revolution Week

Bagind ve světě udržitelnosti - proč jsme se rozhodli stát se hrdou součástí hnutí Fashion Revolution a jak vypadají naši indičtí výrobci?

Zákulisí novinek z Kolumbie

Zákulisí novinek z Kolumbie

Jak vznikaly další novinky z kolumbijské výroby, kdo za nimi stojí a co bylo inspirací?

Lukášovy vánoční tipy

Lukášovy vánoční tipy

Co letos svým nejbližším pořídí zakladatel Bagind Lukáš Matějček? Podívejte se na jeho výběr lokálních značek, které s Bagind pojí hlavně nadšení pro poctivé řemeslo a kvalitní materiály.

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

Můj účet

Zapomněli jste heslo?