INICIÁLY ZDARMA 💯 Nechte si orazit vybraný Bagind. Jen do 6. prosince.
🎄 ADVENTNÍ KALENDÁŘ: Už jste si vyloupli odměnu?
DÁRKY BEZ STAROSTÍ 🎁 Nevhodný dárek Vám bezplatně vyměníme až do konce ledna.

Lukášovy vánoční tipy

Moji milí,

na Vánoce se samozřejmě pečlivě připravuji i já. Jelikož je Bagind už nějakou tu dobu na světě, celá moje rodina svého koženého kamaráda má. Rozhodl jsem se proto udělat jim radost dárkem, který pořídím u jedné z českých lokálních značek, které smýšlejí podobně jako my.

Tyhle tipy jsem si pro Vás dovolil sepsat v dobré víře, že někoho třeba inspirují. Když totiž někdo dělá řemeslo s láskou a poctivě, rád ho doporučím i svým věrným zákazníkům.Pro maminku

Někteří z Vás to možná ví, pro některé to bude novinka. Moje maminka je hlavní tváří zákaznického centra a pokud se k nám chystáte volat, velmi pravděpodobně na druhém konci linky narazíte právě na ni. Protože od rána do večera pomáhat našim zákazníkům není vždy lehká úloha, zaslouží si maminka kvalitní odpočinek.

Víkendy ráda tráví doma s knížkou, a proto jsem pro ni vybral něco, co jí pomůže se uvolnit a v čem se bude cítit jako v bavlnce. U české značky Paon jsem pro ni vybral pyžamový set z modalu, ve kterém může celý víkend spokojeně odpočívat a sbírat energii na každý další týden, kdy bude plnit všechna Vaše přání.

 

Aside background image

Pro tátu

Tata je klasický ostravský elegán. Kožené výrobky má moc rád a každý kousek od Bagind, který ode mě kdy dostal, nosí s hrdostí. Jeho oblíbenou barvou je modrá, takže minulý rok Ježíšek s Makey Atmos vsadil na jistotu. Mluvil o tom, že by si na jaro rád pořídil nové tenisky, kvalitní kožené, které vydrží jeho dynamické tempo života. Už v tu chvíli jsem věděl, čím ho potěším letos.

Se značkou Vasky souzní Bagind v mnoha směrech. Obě vyznávají hodnotu poctivého řemesla a pracují s přírodními materiály. Vybral jsem, jak jinak než modré, tenisky Teny. Věřím, že se o ně taťka bude starat stejně pečlivě, jako o své výrobky od Bagind a ony se mu odmění spoustou společných kroků.

Aside background image

Pro bráchu

Můj mladší bráška Michal se nedávno odstěhoval od rodičů a buduje si vlastní hnízdečko. Usoudil jsem tedy, že nejlepším dárkem pro něj bude něco praktického do bytu. Hledal jsem značku, která by spojovala poctivé řemeslo, lokálnost a udržitelnost a narazil jsem na moravské kolegy Wuders. Když jsem otevřel jejich stránky, věděl jsem, že jsem našel to pravé.

Industriální design a výdrž, která bude u někoho, jako je můj bratr, určitě potřeba. Nakonec jsem vybral multifunkční stolek Jordan. Disponuje úložným prostorem, kam může Michal schovat nepořádek a navíc je bytelný, takže ustojí i pořádnou party.

Aside background image

A co Vy, už máte vybráno? Budu rád, když se mými tipy necháte inspirovat a ještě radši samozřejmě, když si vyberete u nás.

Přeji Vám ze srdce klidné Vánoce,

Váš Lukáš
sdílet

Další příběhy

Vánoční dárky pro ni

Vánoční dárky pro ni

Výběr těch nejlepších vánočních dárků z pravé kůže pro maminku, babičku, sestru i kamarádku.

Vánoční dárky pro něj

Vánoční dárky pro něj

Přinášíme výběr dárků pro muže, které chcete potěšit poctivě vyrobeným dárkem. Tipy na dárky pro tatínka, dědečka, bráchu i manžela.

Diwali: svátek světel

Diwali: svátek světel

Diwali, neboli také festival světel, je jedním z nejvýznamnějších hinduistických svátků. Jeho oslavy probíhají 5 dní a provází je spousta duchovních ceremoniálů a dalších zvyklostí.

Návštěva Indie: kulturní šok

Návštěva Indie: kulturní šok

6 statečných z řad našeho týmu se vydalo na třítýdenní výpravu do daleké extotické Indie, kde sídlí naše výroba. Jaké byly první dojmy? Jak se indický život liší od toho našeho? To a mnohem víc jsme pro Vás sepsali v následujícím článku.

Fashion Revolution Week

Fashion Revolution Week

Bagind ve světě udržitelnosti - proč jsme se rozhodli stát se hrdou součástí hnutí Fashion Revolution a jak vypadají naši indičtí výrobci?

Zákulisí novinek z Kolumbie

Zákulisí novinek z Kolumbie

Jak vznikaly další novinky z kolumbijské výroby, kdo za nimi stojí a co bylo inspirací?

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

5 tipů pro eco-friendly kempování

5 tipů pro eco-friendly kempování

Milujete vyrážet vstříc dobrodružství do nádherné přírody a usínat jen tak, s hvězdami nad hlavou? I kempování má ovšem svá pravidla, která bychom měli dodržovat, aby byl dopad na životní prostředí co nejmenší. Chovejme se k matce přírodě s úctou. Stokrát nám to vrátí svými překrásnými dary.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?