INICIÁLY ZDARMA 💯 Nechte si orazit vybraný Bagind. Jen do 6. prosince.
🎄 ADVENTNÍ KALENDÁŘ: Už jste si vyloupli odměnu?
DÁRKY BEZ STAROSTÍ 🎁 Nevhodný dárek Vám bezplatně vyměníme až do konce ledna.

Máme nový web

Bagind má po téměř čtyřech letech svého fungování nový e-shop. Je modernější, přehlednější a dovolí nám na jednom místě představit co nejvíce z naší značky. Snažili jsme se vám co nejvíce přiblížit zážitek z návštěvy naší prodejny tak, abyste měli dostatek informací pro výběr toho nejlepšího výrobku pro vás.
Nově si můžete naše výrobky prohlížet v několika přehledných kategoriích. Filtrovat si je podle požadovaných vlastností a parametrů. U každého výrobků také najdete dostatek fotografií. Na našem webu budeme usilovně pracovat i nadále, abychom vám zážitek z nakupování ještě více zpříjemnili.

Našli jste chybu? Podělte se

Nikdo není dokonalý. Pokud na našem webu najdete technickou chybu, ozvěte se nám na info@bagind.cz. Přidejte popis chyby (včetně odkazu nebo screenshotu) a pomozte nám zlepšit náš e-shop. Vaše snaha pomoci určitě nezůstane bez odměny.
sdílet

Další příběhy

Vánoční dárky pro ni

Vánoční dárky pro ni

Výběr těch nejlepších vánočních dárků z pravé kůže pro maminku, babičku, sestru i kamarádku.

Vánoční dárky pro něj

Vánoční dárky pro něj

Přinášíme výběr dárků pro muže, které chcete potěšit poctivě vyrobeným dárkem. Tipy na dárky pro tatínka, dědečka, bráchu i manžela.

Diwali: svátek světel

Diwali: svátek světel

Diwali, neboli také festival světel, je jedním z nejvýznamnějších hinduistických svátků. Jeho oslavy probíhají 5 dní a provází je spousta duchovních ceremoniálů a dalších zvyklostí.

Návštěva Indie: kulturní šok

Návštěva Indie: kulturní šok

6 statečných z řad našeho týmu se vydalo na třítýdenní výpravu do daleké extotické Indie, kde sídlí naše výroba. Jaké byly první dojmy? Jak se indický život liší od toho našeho? To a mnohem víc jsme pro Vás sepsali v následujícím článku.

Fashion Revolution Week

Fashion Revolution Week

Bagind ve světě udržitelnosti - proč jsme se rozhodli stát se hrdou součástí hnutí Fashion Revolution a jak vypadají naši indičtí výrobci?

Zákulisí novinek z Kolumbie

Zákulisí novinek z Kolumbie

Jak vznikaly další novinky z kolumbijské výroby, kdo za nimi stojí a co bylo inspirací?

Lukášovy vánoční tipy

Lukášovy vánoční tipy

Co letos svým nejbližším pořídí zakladatel Bagind Lukáš Matějček? Podívejte se na jeho výběr lokálních značek, které s Bagind pojí hlavně nadšení pro poctivé řemeslo a kvalitní materiály.

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

Můj účet

Zapomněli jste heslo?