INICIÁLY ZDARMA 💯 Nechte si orazit vybraný Bagind. Jen do 6. prosince.
🎄 ADVENTNÍ KALENDÁŘ: Už jste si vyloupli odměnu?
DÁRKY BEZ STAROSTÍ 🎁 Nevhodný dárek Vám bezplatně vyměníme až do konce ledna.

Zákulisí novinek z Kolumbie

V minulém roce jsme navázali spolupráci s designérem MgA. Filipem Hieke. Jeho první návrh spatřil světlo světa již na jaře v podobě prvních kousků z kolumbijské výroby. Pod jeho taktovkou vznikala také dvoubarevná kolekce MASH.

Filip vystudoval módní tvorbu na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze, má za sebou stáž v Itálii a práci pro významné české módní značky. S naším zakladatelem Lukášem ho seznámil společný známý. Kluci brzy našli společnou řeč a začali pracovat na novém směru Bagind a jeho výrobků.

Aside background image

Teď přicházíme s dalšími novinkami, které vznikly ze spolupráce Filipa s naším kolumbijským výrobcem Lindermanem. Jedná se o unisexové kousky z hovězí kůže, které byly navrženy pro potřeby každého moderního člověka. Co o nich říká sám Filip?

“Nové produkty, které jsme vytvořili, jsme vyvíjeli přes půl roku, a to ve spolupráci s novou výrobou v Kolumbii. Pro Lindermana a nás je to v pořadí již druhá zkušenost s vývojem nových výrobků, a tak jsme si mohli dovolit trochu více experimentovat, zkoušet nové typy, nové komponenty a obohacovat tak celkový sortiment značky."

"Čím déle se známe, tím lépe nám vývoj produktů jde - vím, co si můžeme dovolit a jaké jsou limity."

"Všechny nové produkty z Kolumbie spojuje stejný materiál i barevnost. Je to kvalitní jihoamerická hovězí kůže, tkanina (canvas), která se využívá například i v obuvnickém průmyslu a u některých výrobků jsme opět využili i nepromokavou podšívku. Barevně pokračujeme s tradiční hnědo/béžovou kombinací a oblíbenou černou, kterou jsme doplnili o stříbrné komponenty." 

A teď už k samotným novinkám!
Seznamte se se 3 zbrusu novými střihy:

Atado

Batoh, který své jméno získal díky specifickému tvaru, které připomíná ranec, který můžeme do španělštiny volně přeložit právě jako atado. Zajímavostí u tohoto batůžku je fakt, že je ušit z jednoho kusu materiálu a pojí ho tak jediný šev. Zavírání Filip s Lindermanem vyřešili dvojím stahování a uvnitř batohu umístili nepromokavou podšívku a kapsu na zip.

Doručíme do Vánoc 🎄
Atado Tramp

Atado Tramp

2 590 Kč
3 290 Kč
Aside background image

Kangu

Toto pouzdro či taštička na telefon vzniklo jako reakce na současný trend. Svůj název dostalo po zvířeti, které si to nejcennější drží také stále při sobě - klokanovi. Taková byla i myšlenka našeho nového výrobku - mít to nejdůležitější stále po ruce. Vznikla tak taštička, do které schováte telefon, klíče i doklady či platební kartu.

Iniciály zdarma
Kangu Black

Kangu Black

1 490 Kč
Aside background image

Klipy

Tato celokožená peněženka vznikla na přání Lukáše. Chtěl peněženku, která by schovala větší množství bankovek a přesto vypadala dobře. Doprostřed peněženky jsme tedy umístili pevný kovový klip, který všechny Vaše bankovky bezpečně secvakne. Přidali jsme ještě 4 přihrádky na karty a dvě větší boční kapsy.

Iniciály zdarma
Klipy
Klipy

Klipy

1 190 Kč
Aside background image

Věříme, že si kolumbijské novinky brzy najdou své příznivce. Už teď můžeme prozradit, že další krásné doplňky se pomalu rýsují a my se už moc těšíme, až Vám je ukážeme!

sdílet

Další příběhy

Vánoční dárky pro ni

Vánoční dárky pro ni

Výběr těch nejlepších vánočních dárků z pravé kůže pro maminku, babičku, sestru i kamarádku.

Vánoční dárky pro něj

Vánoční dárky pro něj

Přinášíme výběr dárků pro muže, které chcete potěšit poctivě vyrobeným dárkem. Tipy na dárky pro tatínka, dědečka, bráchu i manžela.

Diwali: svátek světel

Diwali: svátek světel

Diwali, neboli také festival světel, je jedním z nejvýznamnějších hinduistických svátků. Jeho oslavy probíhají 5 dní a provází je spousta duchovních ceremoniálů a dalších zvyklostí.

Návštěva Indie: kulturní šok

Návštěva Indie: kulturní šok

6 statečných z řad našeho týmu se vydalo na třítýdenní výpravu do daleké extotické Indie, kde sídlí naše výroba. Jaké byly první dojmy? Jak se indický život liší od toho našeho? To a mnohem víc jsme pro Vás sepsali v následujícím článku.

Fashion Revolution Week

Fashion Revolution Week

Bagind ve světě udržitelnosti - proč jsme se rozhodli stát se hrdou součástí hnutí Fashion Revolution a jak vypadají naši indičtí výrobci?

Lukášovy vánoční tipy

Lukášovy vánoční tipy

Co letos svým nejbližším pořídí zakladatel Bagind Lukáš Matějček? Podívejte se na jeho výběr lokálních značek, které s Bagind pojí hlavně nadšení pro poctivé řemeslo a kvalitní materiály.

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

BAG TO SCHOOL - JAK SPRÁVNĚ VYBRAT?

5 tipů pro eco-friendly kempování

5 tipů pro eco-friendly kempování

Milujete vyrážet vstříc dobrodružství do nádherné přírody a usínat jen tak, s hvězdami nad hlavou? I kempování má ovšem svá pravidla, která bychom měli dodržovat, aby byl dopad na životní prostředí co nejmenší. Chovejme se k matce přírodě s úctou. Stokrát nám to vrátí svými překrásnými dary.

Můj účet

Zapomněli jste heslo?